Jumbo

Delfin
05.02.2026
Classic
07.02.2026

Jumbo

zaprojektowany specjalnie dla wypożyczalni

JUMBO jest atrakcyjnym, czteroosobowym rowerem wodnym zaprojektowanym do użytku w wypożyczalniach sprzętu wodnego. Zastosowano w nim całą gamę przemyślanych rozwiązań technicznych, poprawiających jego wytrzymałość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Jumbo

dane techniczne

do 5 osób
do 450kg
4,2 m
1,6 m
165 kg

przemyślana i trwała konstrukcja

Jak wszystkie rowery wodne SAMAR, został on wyposażony w specjalne korby zapewniające niezwykłą trwałość oraz odporność na ukręcenie. Mocne, kompozytowe stery, wytrzymają eksploatację w trudnych warunkach wypożyczalni. Kształt kadłuba oraz wykorzystane materiały, znacznie ułatwiają utrzymywanie jednostki w czystości.

Podwyższona przestrzeń pomiędzy siedzeniami jest doskonałym miejscem na bagaż. Sprawdza się też świetnie jako dodatkowe siedzenie na przykład dla dziecka. Obniżony tylny pokład, pozwala na lepszy kontakt z przyrodą, a w połączeniu z nierdzewnym uchwytem, ułatwia wejście i wyjście z wody.

Charakterystyczny design tego roweru w połączeniu z bezpieczeństwem i trwałością, jest niezwykle atrakcyjną propozycją dla wszystkich właścicieli wypożyczalni sprzętu wodnego.

 

Krab jest najmniejszym produkowanym przez nas rowerem wodnym, co nie przeszkadza mu być w pełni profesjonalną i atrakcyjną jednostką.

WALKER to jeden z mniejszych rowerów wodnych produkowanych przez SAMAR. Mniejsze wymiary nie sprawiają jednak, że jest on mniej funkcjonalny czy atrakcyjny – wręcz przeciwnie. Wygodnie pomieści trzy dorosłe osoby, a seria przemyślanych rozwiązań ergonomicznych zdecydowanie podnosi jego atrakcyjność.

Model „Cabrio” jest czteroosobowym rowerem wodnym o charakterystycznym kształcie. Wygląd przypominający znany samochód zapewnia jego rozpoznawalność, pozwala wyróżnić się na wodzie oraz przyciąga uwagę potencjalnych klientów wypożyczalni. Jest to również model lubiany i dobrze odbierany przez dzieci. Podobnie jak wszystkie modele firmy Samar, jest zaprojektowany do użytku komercyjnego. Wyposażony jest w odpowiednie wzmocnienia konstrukcyjne, bardzo trwałe rozwiązania mechaniczne oraz ponadprzeciętną charakterystykę bezpieczeństwa użytkowników.

Seria rowerów wodnych w kształtach ptaków wodnych to osobna propozycja, która z pewnością przykuwa wzrok i zachęca do korzystania z usług wypożyczalni. Choć odbiegają wyglądem od innych modeli, to korzystają z tych samych, sprawdzonych rozwiązań co gwarantuje im bezawaryjną pracę oraz dobre zachowanie na wodzie. Jest to model 4 osobowy ale idealnie sprawdzi się również dla pary jak i dla rodziny z 2 dzieci.

GDZIE KUPIĆ

Podobają Ci się nasze rowery wodne? Chcesz kupić dla siebie lub do swojej wypożyczalni? Zapraszamy bezpośrednio do nas lub do jednego z naszych dystrybutorów.

Zapytaj o produkt

Rower wodny

Jumbo